Ślubowanie klasy pierwszej

14 X 2016 r. w Święto Edukacji Narodowej uczniowie klasy pierwszej zostali włączeni w poczet pełnoprawnych uczniów. Po 6 tygodniach poznawania szkoły i zasad w niej panujących złożyli uroczyste Ślubowanie, po którym zostali pasowani na uczniów przez Panią Dyrektor mgr Anastazję Koczur. W uroczystości tej wzięli udział zaproszeni goście – Pan radny Grzegorz Klimas, rodzice oraz cała społeczność szkolna.

Pierwszoklasiści pod opieką wychowawczyni Pani mgr Teresy Pospuły zaprezentowali na tę ważną okazję program artystyczny.

zmiana zdjęć

Wcieliły się w role Smerfów
i w humorystyczny sposób opowiedziały
o tym, jak to Smerfy postanowiły iść do szkoły. W przedstawieniu wzięli również udział uczniowie kl. VI - Aleksander Piwowarczyk (Papa Smerf), Wiktoria Błaszczak (Klakier) oraz Karol Barcik (Gargamel). Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy oraz upominki – kolorowe teczki ucznia, a rodzice obdarowali ich słodkimi kuferkami i książeczkami. Po występach rodzice zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek.