Pokazy „Freestyle”

Dnia 12 kwietnia w naszej szkole odbyły się pokazy „Freestyle”. Spotkanie prowadził Dawid Koczur, który od lat uprawia tą dyscyplinę sportu i ma na swoim koncie wybitne osiągnięcia miedzy innymi jest zdobywcą Pucharu Polski. Freestyle to dyscyplina sportu, która wywodzi się z piłki nożnej. Wymaga od wykonawcy wysokiej sprawności fizycznej oraz dużo kreatywności i inwencji. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali o sporcie a później oglądali przygotowane przez mistrza triki. Po części pokazowej dzieci miały okazję wykonać proste ewolucje pod okiem prowadzącego. Choć było to trudne, sprawiało wszystkim ogromną frajdę. Mamy nadzieję, że spotkanie zainspiruje uczniów do większej aktywności fizycznej.