Sukcesy naszych uczniów
w konkursach międzyszkolnych

2014/2015

Ewelina Kotula, Marcelina Klimas
II miejsce drużynowo w XXX Jubileuszowym Konkursie Wiedzy o Międzynarodowym i Polskim Czerwonym Krzyżu
*

Ewelina Kotula
II miejsce indywidualnie w XXX Jubileuszowym Konkursie Wiedzy o Międzynarodowym i Polskim Czerwonym Krzyżu
*

Oliwia Putyra
Wyróżnienie w VIII Gminnej Olimpiadzie Języka Angielskiego
*

Kamila Kumala
III miejsce w Gminnym konkursie plastycznym na witraż
z okazji Świąt Bożego Narodzenia
*

Aleksandra Kotula, Marcelina Klimas, Sylwia Klich, Kacper Pieron
Wyróżnienie w Gminnym konkursie fotograficznym
„Mchy i porosty”
*

Agnieszka Horwacik
Wyróżnienie w Gminnym konkursie polonistycznym
*

Dawod Zając
Wyróżnienie w Gminnym konkursie wiedzy o Miastach Partnerskich Skawiny i Państwach Unii Europejskiej
*

Filip Ostrogórski
III miejsce w Gminnym konkursie wiedzy o Miastach Partnerskich Skawiny i Państwach Unii Europejskiej
*


Dawid Pankowski

I miejsce w gminnym konkursie plastycznym
"Okładka na płytę z utworami Fryderyka Chopina"



Kamila Cichoń

III miejsce w gminnym konkursie plastycznym
"Okładka na płytę z utworami Fryderyka Chopina"



Marcelina Klimas, Aleksandra Kotula
Maciej Drechny

II miejsce zespołowo w gminnym konkursie czytelniczym
"Świat baśni Charlesa Perraulta"



Lena Janik, Natalia Janik, Julia Jasińska

III miejsce zespołowo w gminnym konkursie wiedzowym
"Chopin oczami dzieci"



Julia Klimas, Marcelina Klimas

I miejsce w Gminnej Zabawie Układania Puzzli
"Sokoły Skawińskie"

2013/2014

Mateusz Szewc
II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania
w j. angielskim
*

Oliwia Putyra
III miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania
w j. angielskim
*

Olga Waś, Karol Barcik
III miejsce w Gminnym Konkursie Układania Puzzli
" Kazimierz III Wielki w Skawinie"
*

Izabela Płonka,
Julia Drosińska, Jakub Ostrogórski

Puchar w Gminnym Konkursie PCK
*

Karolina Medoń,
Bartosz Jasiński, Wiktor Wrzoszczyk

I miejsce w Gminnym Konkursie "W świecie lektur"
*

Natalia Janik
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim
Kategoria wiekowa klasy I - III
*

Anna Klimas
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim
Kategoria wiekowa klasy IV - VI

Julia Drosińska
II miejsce w kat. klas 6-tych Gminnego Konkursu Anglo-Artystycznego dla klas IV-VI - CALLIGRAMS

Mateusz Liskiewicz
II miejsce w kat. klas 5-tych Gminnego Konkursu Anglo-Artystycznego dla klas IV-VI - CALLIGRAMS
*

2012/2013

Anna Klimas
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki
w języku angielskim (klasy IV-VI)

Oliwia Ramut
- I miejsce w XI Gminnych Warsztatach Profilaktycznych "Szkoła wolna od nałogów" (klasy I-III)
- Wyróżnienie w gminnym konkursie czytelniczym
"Znam baśnie Andersena"


Julita i Michalina Planta

III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym SKOK


Jan Gruca

- wyróżnienie w konkursie Omnibus
- II miejsce w etapie gminnym Turnieju Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym


Mateusz Mazur

Udział w konkursie Omnibus


Bartosz Jasiński

II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Mały mistrz ortografii 2013”
*


Julia Drosińska

- II miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy i Historii PCK
- Udział w II etapie konkursu "Krakowska Matematyka"


Patrycja Klimas

I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy i Historii PCK
*


Natalia Krzyk

III miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy i Historii PCK
*


Krystian Czernachowski

Udział w II etapie konkursu "Krakowska Matematyka"


Mateusz Myśliwiec, Filip Ostrogórski, Dawid Zając

- I miejsce w Gminnej Zabawie Edukacyjnej
"Skawińskie Puzzle Papieskie"
- Wyróżnienie w gminnym konkursie czytelniczym
"Znam baśnie Andersena" (F. Ostrogórski, D. Zając)


Estera Rzepisko

Wyróżnienie w konkursie wojewódzkim "Drzewo recenzji" organizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną
w Krakowie.


Mateusz Szewc

III miejsce w Gminnym Konkursie Głośnego Czytania
w Języku Angielskim
*